A1 Formos

 

Vykdant veiklą užsienyje daugelis Lietuvos bendrovių vykdo darbuotojų komandiravimą. Komandiravimo atveju darbdavys turi kreiptis į Valstybinio socialinio draudimo fondo valdybos Užsienio išmokų tarnybą, dėl A1 pažymėjimo.

A1 pažymėjimas yra išduodamas jei bendrovė atitinka šias sąlygas:

  • iki siuntimo laikinai dirbti į užsienį pradžios siunčiamam asmeniui bent mėnesį taikomi Lietuvos Respublikos socialinio draudimo teisės aktai

  • numatoma darbo užsienyje trukmė neviršija 24 mėnesių

  • darbuotojas nėra siunčiamas pakeisti kitą darbuotoją, kurio siuntimo dirbti laikotarpis baigėsi

  • siuntimo dirbti laikotarpiu išsaugomas tiesioginis ryšys tarp siunčiamo darbuotojo ir darbdavio Lietuvoje t.y. siunčiantis darbdavys vykdo 10 % veiklos dalį Lietuvoje.

A1 pažymėjimo forma išduodama per 20 darbo dienų.

Nežinote kaip pildyti dokumentus, kokia informacija yra reikalaujama iš Jūsų bendrovės, sutaupydami savo laiką kreipkitės į UAB "Mibana", mes padėsime Jums užpildyti visus reikiamus dokumentus bei pateiksime reikiamoms institucijoms už Jus.

Nuo 2018 m. lapkričio mėn. 1 d. prašymai išduoti A1 pažymėjimą Užsienio išmokų tarnybai teikiami tik per EDAS

Klaipėda. Balandžio 30 d. SEMINARAS “A1 pažymėjimų išdavimo tvarka“/„A1 pažymėjimų išdavimas darbuotojams, siunčiamiems dirbti į ES šalis“

 

Skirtas Lietuvos įmonėms, kurios komandiruoja darbuotojus į užsienį. Pateiksime aktualią informaciją - visa, ką reikėtų žinoti vadovams ir buhalteriams apie A1 išdavimą, pildymą ir kitus reikalavimus visų tipų įmonėms bei komandiruojamiems darbuotojams( Lietuvos ir trečiųjų šalių piliečiams).

 

 

Registracija į seminarą vyksta iki 04.24, telefonu: +37064633043, el. paštu mibana@mibana.lt.

 

Adresas: Naujojo Sodo 1 A, Viešbučio „Amberton“ konferencijų salė.