top of page

Sutarčių ruošimas

Sutartis - yra dvišalio bendradarbiavimo pagrindas, sukuriantis civilinius teisinius santykius. Netinkamas sutarties parengimas gali sukelti pasekmes, dėl kurių Jūsų įmonė, gali patirti didelių nuostolių. Mes akcentuojame atsakingą požiūrį į sutartį, kaip pirminį šalių teisių ir pareigų šaltinį​

Įmonės steigimas Švedijoje

Siekiant teisėtai dirbti Švedijoje su lietuviško kapitalo bendrove, pirmasis Jūsų žingsnis - įmonės registracija Švedijos VMI (Skatteverket) mokesčių ​mokėtoju (F-skatt)

A1 formos

Vykdant veiklą užsienyje daugelis Lietuvos bendrovių vykdo darbuotojų  komandiravimą. Siekiant išvengti svečios šalies mokesčių, Jūsų bendrovė privalo išimti kievienam komandiruojamam darbuotojui A1 pažymėjimą, kuris faktiškai patvirtina, kad jį turintis asmuo yra apdraustas Lietuvoje valstybiniu socialiniu draudimu.

ID 06 kortelės

Asmeninė ID06 kortelė yra būtina kiekvienam asmeniui identifikuoti, komandiruojant jį dirbti į Švediją statybų sektoriuje. Nė vienas užsakovas neleis Jūsų darbuotojui vykdyti sutartinių darbų, jeigu nebus šios kortelės.

Konsultacijos sudarant sutartį su profsąjunga

Jūsų užsakovui pareikalavus, galime padėti sudaryti kolektyvinę sutartį su bet kokia profsąjunga, kurių galia Švedijoje lyginama valstybiniu mastu, būtent jos  reglamentuoja visas darbo sąlygas ir užmokestį. 

Darbų saugos pažymėjimai

Sauga statybvietėse susijusi su jose atliekamų darbų, naudojamos

technikos ir statybininko, kaip tokios profesijos atstovo, specifika.

Mes padėsime Jums įgyti reikiamus darbų saugos pažymėjimus atsižvelgiant į Jūsų poreikius. Bendradarbiaujame su Švedijos, Norvegijos, Lietuvos bendrovėmis, kurios organizuoja darbų saugos pažymėjimų išdavimą.

Teisinės paslaugos Lietuvoje

Plečiant verslą užsienio rinkoje svarbu išmanyti Lietuvos teisę. Mes bendradarbiaujame su advokatais, notarais, antstoliais ir vertėjais, todėl suteiksime Jums kokybiškas teisines paslaugas mažiausiomis sąnaudomis nuo įmonės steigimo iki atstovavimo teisme.

Užsienio piliečių įdarbinimas Lietuvoje 

Šiai dienai esamas Lietuvos darbuotojų stygius, ypatingai statybų sektoriuje, vis dažniau įmonių vadovus skatina įdarbinti trečiųjų šalių piliečius savo bendrovėse. Tiesa, ne visos įmonės nutuokia, kokie  yra keliami reikalavimai bei kaip ilgai užtrunka šie procesai.  

Registracija Švedijos darbo inspekcijoje

Komandiruojant darbuotojus į Švediją dirbti, įmonė privalo registruoti juos darbo inspekcijoje. To nepadarius, įmonei gresia baudos siekiančios 20 000 SEK. Norite išvengti papildomų išlaidų baudoms, patikėkite įmonės registraciją mums.

Norvegijos veliava.png

Verslo plėtra Norvegijoje

Dirbate Švedijoje, tačiau norite plėsti savo veiklą į kitas Skandinavijos šalis? Galime Jums padėti įregistruoti Lietuviškos įmonės filialą Norvegijoje (NUF)

Office Work

Buhalterinės apskaitos tvarkymas Švedijoje

Teikiame įvairaus tipo, smulkioms ir vidutinėms įmonėms, registruotoms Švedijoje,

Screenshot 2020-07-16 at 16.44.34.png

Įmonės registracija Suomijoje

Norėdama pradėti verslą Suomijoje, Lietuvos įmonė privalo pateikti „start-up notification“ Suomijos mokesčių administracijai.

Screenshot 2020-07-16 at 16.48.13.png

Vero numerio suteikimas ir Suomiškas ID

Visi darbuotojai iš užsienio, kurie dirba statybų sektoriuje, turi turėti suomišką ID ir vero numerį

Bullet Journal

Įmonės administravimas
Kompleksinė paslauga dirbantiems Švedijoje – įmonės administravimas už fiksuotą mėnesinį įkainį.

bottom of page