top of page

Vero numerio suteikimas ir Suomiškas ID. Visi darbuotojai iš užsienio, kurie dirba statybų sektoriuje, turi turėti suomišką ID ir vero numerį. Abu yra išduodami Finnish Tax Administration. Darbuotojų vero numeriai taip pat turi būti įtraukti į Public Register of Tax numbers. Be įmonės įregistravimo, tai pagrindiniai žingsniai norint pradėti vykdyti veiklą Suomijoje, kai Jūsų pagrindinė veikla statybos. Priregistravus darbuotojus, galima užsakyti suomiškas Valti korteles ir sėkmingai vykdyti Jūsų verslo projektus.

 

 

Valtti kortelė. Asmenys, dirbantys statybų sektoriuje Suomijoje privalo turėti ID kortelę su patvirtinta nuotrauka, vardu, vero numeriu ir darbdavio informacija apie darbuotoją. Valtti kortelė - daugiafunkcė ID statybų objektuose, kurios tikslas identifikuoti darbuotoją, supaprastinti prieigos kontrolę statybvietėse ir kartu išvengti nelegalaus darbo bei ekonominio nusikalstamumo.

Norint užsakyti Valtti korteles kiekvienas darbuotojas turi turėti:

  • suomišką ID

  • vero numerį

Tik turint aukščiau nurodytus darbuotojų numerius galima užregistruoti Jūsų įmonę, sukelti darbuotojų informaciją ir padaryti kortelių užsakymą.

Kortelių pristatymo laikas - apie 10 dienų.

Pradedant verslą Suomijoje taip pat iš užsakovų pusės dažniausiai reikalaujama, kad užsienio įmonės pateiktų:

  1. Galiojanti profesinės sveikatos priežiūros sutartis

  2. Draudimas nuo nelaimingų atsitikimų

  3. Pensijinis draudimas

  4. Užsienio įmonė privalo būti pripažinta patikimu partneriu.

bottom of page