top of page

Teisinės paslaugos Lietuvoje 

 

Darbo teisė 

 

Plečiant verslą užsienioje rinkoje svarbu išmanyti Lietuvos teisę, ypatingai darbo teisės reikalavimus ir praktinį taikymą. Patvirtinus naują 2017 m. liepos mėn. 1 d. darbo kodeksą įvestos naujovės dėl darbuotojų atleidimo iš darbo, atostogų skyrimo, išeitinių kompensacijų ir viršvalandžių mokėjimo, gali dar labiau supainioti darbdavį. Norite apibrėžti darbuotojo atsakomybę, išplėsti jo įsipareigojimus, įtvirtinti būtinas nekonkuravimo, konfidencialumo sąlygas, kreipkitės į UAB "Mibana consulting". Patobulinsime Jūsų bendrovės darbo sutartis, paruošime konfidencialumo susitarimus, atstovausime Jus darbo ginčų komisijoje, teisme ar kitoje institucijoje apginsime Jūsų bendrovės interesus.

Įmonių teisė

Siekiant apsaugoti Jūsų įmonę nuo nepatikimų verslo partnerių ar klientų, teikiame Lietuvos fizinių ir juridinių asmenų mokumo patikrinimo ir vertinimo paslaugas. Pasirinkę šią paslaugą Jūs gausite profesionalią ataskaitą, lietuvių arba anglų kalba, kurioje pateikiama išsami informacija apie Jus dominančio fizinio ar juridinio asmens finansinę būklę. Tai Jums padės išvengti finansinio bendradarbiavimo su didelės mokumo rizikos ar bankroto rizikos subjektais. Ataskaitoje pateikiama informacija iš įvairių valstybinių institucijų t.y. Registrų centro, VSDFV, teismų, Regitros ir pan.

Skolų išieškojimas

Atstovaujame Jus pradelstų mokėjimų klausimais. Sudarius sutartį pirmuoju etapu atliekame ikiteisminį skolos išieškojimą, t.y. pretenzijos siuntimas bei derybos su Jūsų skolininku, atstovavimas derybose, vekselio paruošimas, vykdymo proceso stebėjimas. Nepavykus atgauti skolos inicijuojamas teisminis skolos išieškojimas

Ilgalaikė praktika bei platus teisinių žinių bagažas, suteikia galimybę Jus konsultuoti įvairiais teisiniais klausimais. Turite klausimų susijusių su verslo, civiline, sutarčių teise ar kt. - kreipkitės, mes padėsime.

bottom of page